fbpx

Як заміряти вхідні металеві двері

Правильне вимірювання дверного отвору має важливе значення при виборі дверей. Основними параметрами для вхідних дверей є висота, ширина отвору і товщина стіни. Розглянемо, як правильно провести вимірювання дверного отвору.

Інструменти, які знадобляться для вимірювання вхідних дверей

  • Рулетка. Вимірювання дверей і дверної рами шкільною лінійкою або довжиною витягнутої руки – не є точними данними, тому завжди краще використовувати рулетку.
  • Ручка та папір. Не просто вимірюйте, а потім намагайтеся запам’ятати всі розміри. Під час роботи обов’язково запишіть кожен розмір, щоб не забути.Також ви можете використовувати програму або нотатник на телефоні.
  • Стілець або драбина. Якщо ви не можете легко виміряти найвищу частину дверей, вам доведеться використовувати щось безпечне та міцне, щоб дотягнутись до верхньої частини дверей та зробити коректні заміри.

Покрокова інструкція як правильно заміряти металеві двері

Інструкція як заміряти вхідні металеві двері​

Для визначення розміру вхідних дверей, дотримуйтесь наступної інструкції:

1. Виміряйте ширину. Міряйте від відкоса до відкоса. Зробіть три вимірювання: зверху, посередині та знизу, оскільки ширина отвору може дещо відрізнятись через нерівність стін. Верхня точка заміру має бути по верхньому відкосу. Нижня точка – по підлозі. Стандартна ширина вхідних дверей варіюється в межах 840 мм – 950 мм чи 84 см та 94 см.

Відкос – це зовнішня або внутрішня частина дверного отвору, до якої кріпиться дверний короб.

2. Виміряйте товщину стіни.
Вимірювання проводять в трьох точках: зверху, по середині та внизу, оскільки будівельний матеріал (цегла, бетонна плита, газоблок тощо) може бути нервіномірної товщини в різних місцях.. Якщо товщина стіни значно більша за товщину обраної дверної конструкції, можна естетично приховати це лиштвою або декоративним оздобленням.

3. Виміряйте висоту. Вимірювати висоту варто від підлоги до верхнього відкоса. Як і ширину, вимірювання слід проводити в трьох точках: зліва, по центру та праворуч, тому що висота може незначною мірою відрізнятись в цих трьох точках. Висоту варто вимірювати після укладання підлогового покриття, або з урахуванням висоти майбутнього покриття підлоги. Стандартна висота вхідних дверей – 2050 мм чи 205 см.

Важливі нюанси, які слід пам'ятати

  • Завжди вимірюйте від відкосу до відкосу, або від підлоги до відкосу, а не двері чи короб. Використовуйте найменшу ширину та найкоротшу висоту, щоб визначити розміри ваших нових дверей.
  • Завжди перевіряйте розміри, особливо, якщо ширина та висота різняться в різних точках. Важливо пересвідчитись, що ваші вимірювання точні, тому варто перевірити кілька разів, щоб переконатися, що ви отримали правильні заміри. Є вираз старих ремісників: «Двічі відміряй, один раз відріж», тож майте це на увазі.
  • Зверніть увагу, що якщо ви купуєте двері на заміну, НЕ вимірюйте наявні двері. Ви завжди повинні спиратися на розмір дверного отвору! Розмір дверного короба сталевих дверей повинен бути меншим від прорізу на 20±5 мм з кожного боку.
  • Іншим аспектом, про який слід пам’ятати під час замірів дверей, є те, як двері відкриваються. При заміні дверей часто не враховують сторону відкривання., тому не забудьте взяти це до уваги.

Як визначити сторону відкривання дверей?

Встаньте навпроти дверей, щоб вони відкривалися до вас, і зверніть увагу на те, праворуч чи ліворуч знаходяться петлі. Петлі з лівого боку означають, що двері відкриті ліворуч, тоді як петлі з правого боку означають, що двері відкриті праворуч.

 

Також зауважте, куди вам зручніше, щоб двері відкривались – на зовні чи до середини. Спеціалісти компанії Булат радять обирати двері, що відкриваються назовні, адже саме такий тип відкривання підвищує безпеку вашого помешкання.

Натисніть назовні, щоб сховати панель порівняння
Порівняти
Прокрутити вгору
Логотип Двері Булат - майстер дверної справи, чорного кольору

Зворотній дзівнок

Напишіть своє ім’я та номер телефону і ми зателефонуємо вам найближчим часом!