fbpx

Засновник ТОВ Двері Булат Віктор Атрощенко виступив в якості спікера на регіональному форумі «Діалог з бізнесом»

5 березня 2024 року відбувся регіональний форум “Відновлення економіки чернігівської області в умовах війни: Діалог з бізнесом”, організований Агенцією регіонального розвитку Чернігівської області спільно з Чернігівською обласною військовою адміністрацією, за підтримки проекту Агентства США з міжнародного розвитку USAID. 

Віктор Атрощенко на регіональному форумі Відновлення економіки Чернігівської області в умовах війни
“Працюйте офіційно - це прибутково” - Віктор Атрощенко

На форумі зібралися більше 100 представників малого та середнього бізнесу, органів місцевого самоврядування, громад та бізнес-спільнот. Серед запрошених був голова Чернігівської обласної військової адміністрації В’ячеслав Чаус, заступник Міністра економіки України – Надія Бігун. 

Спікери говорили про те як раціонально вкладати ресурси, досягати бізнес-цілей та побудувати чітку стратегію, навіть в умовах війни.  З доповіддю на тему “Досвід з отримання гранту”, виступив Віктор Атрощенко – засновник Товариство з обмеженою відповідальністю «ДВЕРІ БУЛАТ» У докладі він розповів про те як компанія отримала грант та про подальший розвиток компанії у експортному напрямку. Дивіться відео з його доповіддю нижче.

Натисніть назовні, щоб сховати панель порівняння
Порівняти
Прокрутити вгору
Логотип Двері Булат - майстер дверної справи, чорного кольору

Зворотній дзівнок

Напишіть своє ім’я та номер телефону і ми зателефонуємо вам найближчим часом!