fbpx

Що таке терморозрив на вхідних дверях

Двері з терморозривом захищають будинок від холоду! Вхідні двері виготовлені з металу, а він – чудовий провідник низьких температур. Це означає, що ви втрачаєте багато тепла через дверну коробку, а терморозрив зменшує ці витрати на 50%.

Терморозрив — це бар’єр всередині дверної коробки та дверного полотна, в якому використовуються матеріали з низькою теплопровідністю, завдяки чому двері не промерзають, навіть, у сильні морози.

Термо розрив захищає металеві двері від промерзання

Терморозрив розділяє коробку та полотно на дві окремі частини – зовнішню та внутрішню. В холодну пору року, через перепад температур між вулицею та помешканням, на дверях утворюється конденсат, який замерзає та вкриває полотно та коробку інеєм. Конденсат також може призвести до корозії полотна та усієї дверної конструкції.

Двері з терморозривом використовують термо-містки, щоб утримати зовнішню температуру від проникнення в будинок. Термоізоляційний матеріал: мінеральна вата та коркове дерево, розміщені всередині дверної коробки та створюють теплоізоляційний бар’єр, який попереджає утворення конденсату та покращує теплоізоляцію

Двері з терморозривом Термо House

Фабрика Булат втілила технологію терморозрив у дверях Термо Хаус, які захистять вашу оселю від холоду, а двері від промерзання. Дверна металева конструкція виготовлена з холоднокатаної сталі. Короб по периметру утеплений мінеральною ватою. В якості ізоляційного прошарку на внутрішній частині коробу використовується коркове дерево.

Дверне полотно утеплене мінеральною ватою та екструдованим пінополістиролом. Термоізолююча прокладка – фольгоізол, повністю вкриває полотно з зовнішноьої сторони. Додатково дверна конструкція вкрита шаром цинкогрунту для захисту від корозії. Анкера вкриті поліамідними шайбами, які попереджають теплопередачу з короба на полотно та навпаки.

Переваги дверей з терморозривом

  1. Енергоефективність. Теплорозриви в дверних конструкціях значно зменшують здатність коробки проводити, втрачати або сприймати тепло і холод. Це означає, що влітку у вашому домі не буде так спекотно, коли температура на вулиці підніметься, і спека проникне всередину.
  2. Теплоізоляція. Взимку ви не відчуєте протягів та вам не доведеться утеплювати короб рушниками чи простирадлами, щоб уникнути холоду. Вам не треба буде витрачати кошти на встановлення холодного тамбуру чи додаткового обігріву.
  3. Зменшення шуму. Так само, як спека та холод, двері можуть пропускати шум через теплові містки. Дивно, правда? Вхідні двері з терморозривом збережуть ваш будинок від надокучливого шуму транспорту та вулиці.
  4. Естетика. Металеві двері з терморозривом – це красиво! На фабриці Булат можливо втілити будь-який дизайн дверей з нашого каталогу. Варіантів та стилів – безліч.
  5. Довговічність. Екстремальні температури, непердбачувані погодні умови та повсякденне використання – з цим всим впораються двері від фабрики Булат “Термо House”. 

Двері з технологією терморозрив – це морозостійка та довговічна конструкція, здатна витримати різкий перепад температур та надійно захистити вас та ваше помешкання від морозів та спеки.

 

Натисніть назовні, щоб сховати панель порівняння
Порівняти
Прокрутити вгору
Логотип Двері Булат - майстер дверної справи, чорного кольору

Зворотній дзівнок

Напишіть своє ім’я та номер телефону і ми зателефонуємо вам найближчим часом!