Інформаційний лист, планова відпустка виробництва!!!

Бер 19, 2020

Інформаційний лист

З метою мінімізації розповсюдження коронавірусу компанія ТОВ «Двері Булат» вимушена йти у відпустку в період з 18.03.2020 по 05.04.2020.

 

Інформація стосовно замовлень які в роботі на сьогодні:

1.Відвантаження планових замовлень буде відбуватись до кінця тижня, всі планові замовлення у яких готовність припадає на цей тиждень – будуть відправлені!

2.Замовлення у яких готовність припадає на наступний тиждень, період  виробництва буде збільшений на період відпустки виробництва (надайте інформацію вашому кінцевому споживачу). Інформацію стосовно ваших замовлень ви отримаєте кожний окремо на вашу електронну скриньку.

 

Регламент роботи в період відпустки наступний:

1.Відділ з продажів, сервісний відділ, відділ закупівлі, бухгалтерія, логістика на разі працює в штатному режимі – дистанційно.

2.Замовлення приймаємо, рахунки надсилаємо, але замовлення запускаємо тільки після 100% передоплати (не стабільна цінова політика на ринку сировини).

3.Прийняті замовлення будуть автоматично формуватись від дати 06.04.2020 (строк виробництва буде розраховуватись від 06.04.2020).

4.Цінова політика залишається згідно діючого прайс листа. По індивідуальним оптовим замовленням цінова політика буде погоджуватись індивідуально.

5.Всі зміни які будуть відбуватись, будемо інформувати додатково.

 

По всім додатковим питанням зверніться до вашого менеджера!  

 

Вдячні за розуміння та співпрацю. Всім міцного здоров’я!

Попередні новини